רפואה משלימה במכללת מדיטבע

רפואה משלימה במכללת מדיטבע בניהול הילה גבע אבירם

מהי רפואה משלימה?

רפואה משלימה, הינה דרך ריפוי שבאה ללוות או להשלים את הטיפול הרפואי הקונבנציונלי. בארצות המזרח הרחוק, נעשה שימוש רב בתחום לצרכים שונים ולטיפול רפואי משלים.  המונח רפואה משלימה, משקפת את התפיסה הרווחת שהטיפולים של רפואה משלימה אינם מהווים תחליף לרפואה המערבית אלה רק השלמה. רפואה משלימה מוגדרת כשיטת ריפוי שמסתכלת על האדם כשלם כלומר, כיחידה אחת המאחדת בתוכה היבטים פיסיים, רגשיים, מנטאליים, רוחניים וסביבתיים.  שלא כמו הרפואה המערבית שרואה את הסימפטום הספציפי ורק אותו מנסה לפתור.

רפואה משלימה והמודעות אליה

עם התפתחות המודעות בקרב אוכלוסיות שונות בעולם לתחום הרפואה המשלימה ועולם צמחי המרפא, אנו עדים לשימוש נרחב יותר ברפואה המשלימה אפילו במסגרות של מערכות הרפואה הקונבנציונלית וישנם אף רופאים הממליצים לשלב בין השניים. הרפואה המשלימה מבוססת על רפואה טבעית שאין לה תופעות לוואי ובכך מסייעת לשיפור אורח החיים בכלל ללא שימוש במוצרים כימיים ותרופות. כמו ברפואה הקונבנציונלית, כך גם הרפואה המשלימה הינה מערכת רפואית אשר מאבחנת, מטפלת ומונעת מחלות. רוב התחומים הכלולים  ברפואה משלימה נחשבים כרפואה טבעית. למשל נטורופתיה, הומאופתיה, טיפולים ברפואה סינית , רפואה יפנית ועוד.. אין ספק שהיתרון הגדול של הרפואה הטבעית היא במניעת מחלות וזאת על ידי הגברת המודעות לגבי איכות המזון והתאמת סוג המזון שאוכלים ושמירה על אורך חיים בריא.  מערכת הבריאות העולמית מעודדת את השימוש בצמחיים טבעיים לשם ריפוי עקב הרעילות הנמוכה שקיימת בהם והתדירות הנמוכה של הופעת תופעות לוואי בתרופות טבעיות לעומת תרופות על בסיס כימי.

לרכוש ידע במקצוע מבוקש

לאחרונה יותר ויותר אנשים מעוניינים לרכוש ידע בתחום הרפואה המשלימה ולהפכו לדרך חיים. יש כאלה שירצו לשלב את הידע והכלים הנרכשים כחלק ממקצוע חדש ומבטיח, שיש בכוחו לאבחן ולסייע במניעת מחלות ושיפור אורח החיים ללומדים את התחום ולסובבים אותם. אחת המכללות המובילות בישראל ללימודי מקצועות הרפואה המשלימה בכלל והנטורופתיה בפרט, היא מכללת מדיטבע.

מכללת מדיטבע – הטובים בתחום

מכללת מדיטבע בניהולה של הילה גבע אבירם נלמדים לימודי נטורופתיה כמסלול מרכזי הנלמד במהלך תקופה של 4 שנים ובהיקף של 4,000 שעות לימוד אקדמיות. הילה גבע אבירם  הינה מרצה ונטורופתית המטפלת באמצעות שיטות הרפואה הטבעית בציבור רחב מילדים ועד מבוגרים ומסייעת רבות לשיפור ושינוי אורח חייהם לבריאים יותר. כחלק מאמונתה, פתחה ד”ר הילה גבע אבירם את המכללה ללימודי נטורופתיה לציבור הרחב על מנת להעניק לכלל הציבור כלים וידע נרחב שיוכל לשפר ולשנות את חייהם  באמצעות קורסים והשתלמויות בתחום הספציפי והרפואה המשלימה בכלל. וכן לאפשר למעוניינים בכך, לרכוש ידע מקצועי שיוכל לשמש עבור הבוגרים מקצוע מבטיח ומכובד.

היכנסו לאתר המכללה, התרשמו מהתכנים והקורסים השונים והתקשרו לתיאום פגישת ייעוץ והרשמה במכללה ללימודי הרפואה המשלימה המובילה בישראל.

מכללת מדיטבע–רח' קפלן 34 פתח תקווה טל': 073-7599975  מייל: mediteva@mediteva.com

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s