טיפול בפרחי באך – שיטת טיפול טבעי מהפכנית

טיפול בפרחי באך על פי מומחיותה של ד"ר הילה גבע אבירם

פרחי באך הוא שמה של טכניקת טיפול מעולם הרפואה המשלימה הקרויה על שמו של ד"ר אדוארד באך שפיתח את השיטה עוד מהמאה הקודמת. לפי שיטת  הטיפול בפרחי באך, לצד הנפשי הרגשי של האדם ישנה השפעה מרחיקת לכת על הבריאות הפיזית שלו. על מנת להחלים ממחלה פיזית יש צורך להתייחס לצדדים הנפשיים בגוף האדם שעומדים בשורש הבעיה הפיזית. שיטת הטיפול המהפכנית הזו מבוססת על התאמת 38 תמציות פרחים שכל אחת מהן מתאימה לטיפול במצב נפשי אחר. לפי שיטה זו, השימוש בתמציות אלו מסייע לגוף להחלים מכל מחלה שהיא פשוט על ידי ניקוי הרגשות והמצבים הנפשיים שהביאו לחולי הפיזי.

טיפול בפרחי באך לטיהור הגוף

בשיטת טיפול בפרחי באך ניתן לטהר את האדם ממגוון רחב של רגשות לא חיוביים שמשפיעים על בריאותו, ובנוסף לכך ניתן באמצעותה לשנות תכונות אופי ולשנות עמדות ואמונות, על מנת לתרום להעלאת מפלס השמחה של האדם ולתרום לשלוות הנפש שלו. בין היתר מדובר על סיוע במצבי לחץ, דאגה יתרה, הימנעות, כעס, פחד, דיכאון וחרדה.

טיפול בפרחי באך – התהליך:

בתהליך הטיפול בפרחי באך מאובחנים הבעיות הקליניות והנפשיות אצל המטופל, ומותאמים למטופל תמציות שונות המופקות מצמחים בעלי סגולות והשפעה אפקטיביים ללא חשש ובטוחות לשימוש. טכניקת הטיפול המהפכנית, בשדה הרפואה המשלימה נחשבת לטכניקת טיפול אלטרנטיבית. עם זאת, מטופלים רבים מדווחים על הקלה בתסמינים מהם סבלו במשך זמן רב בתגובה לטיפול בתמציות פרחי באך. עם זאת, אם בחרתם להשתמש בשיטת טיפול זו, אין לוותר על הטיפולים המערביים. ואף יש לדווח על השימוש בתמציות השונות לרופא המטפל, על מנת שלא ליצור אינטראקציה בין תרופתית ועל מנת שלא לחבל בהליך הטיפול המערבי הקונבנציונאלי.

תלמדו איך להשתמש בכוחם של פרחי באך

אחת המרפאות המובילות בתחום הרפואה האלטרנטיבית והרפואה המשלימה בישראל, היא ד”ר הילה גבע אבירם נטורופתית ובעלת תואר Ph.D בפילוסופיה. בהיותה בעלת ניסיון מעל 20 שנה בתחום הרפואה המשלימה, מעניקה הילה גבע אבירם סיוע רב בהכוונה וריפוי למגוון קהלים מגיל 8 ועד 80 בשיטות וכלים טבעיים לרבות שיטת הטיפול בפרחי באך לריפוי ושינוי אורח חיים בריא ומקיים. הילה גבע אבירם נטורופתית המבצעת איתור ואבחון ראשוני לשורש הבעיה אצל המטופל ומסייעת בשיטות וכלים טבעיים, לעודד את הכוחות הפנימיים של הגוף לפעול במטרה להגיע לאיזון והרמוניה בין הגוף לנפש ולרפא את הגוף מתחלואים שונים.

טיפול בפרחי באך דרך מומחיותה של ד"ר הילה גבע אבירם

מתוך תפיסת עולמה, פתחה הילה גבע אבירם את מכללת מדיטבע המשמשת כמרכז הכשרה ללימוד מקצועות הנטורופתיה בכלל וקורסים לשיטות טיפול שונים כמו שיטת הטיפול המהפכנית והטבעית של פרחי באך. במקביל פיתחה הילה גבע אבירם קבוצת תכשירים טבעיים המבוססים על צמחי מרפא המסייעים רבות לשיפור המצב הבריאותי של המטופלים ולאורח חייהם.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s